.

                                       

Crimi Konoha - 1

15. července 2010 v 16:38 | Yoshino Yumi |  yoshino yumi - crimi konoha
...............
snad se bude líbit :)). Gomen je to teochu nudný a nereálný, ale je to jenom moje fantazie :D.

"Naruto!!!" křičela malá dívka. "Co je Yumi??" otočí se blonďáček k směru k ní. "Volá tě Iruka-sensei" chytí jeho ruku a rozběhla se k směrem dovnitř. Oba doběhli do kabinetu. "Iruka-sensei, co se děje?" zeptal se klučina držíc se dívky. "Naruto, konečně budeš mít rodinu"začal Iruka opatrně. Narutovi se rozšířili zorničky. "Odteďka budeš pobývat jako člen rodiny u Uchihů" ukázal na pár cizích lidí a jednoho malého chlapce. "Iruka-sensei, to znamená že Naruta už neuvidím?" zazněl tenký hlásek. Iruka jen kývl hlavou. Dívka ztuhla, do očí se jí hrnuli slzy. Chytla Narutovi ruku a rozbrečela se naplno. Naruto jednou rukou jí konejšivě hladil po vlasech. "To bude dobrý, Yumi ty to zvládneš" říkal povzbudivě. "Ale já tě už nikdy neuvidím!" řekla. Naruto se otočil k Irukovi. "A kdy odcházím?" pohlédne mu do očí. "Dnes" hlesne sklesle Naruto. Narutovi začali po tvářích kutálet slzy.

Dívka najednou otevřela oči. Zase ten sen. Sen, který se jí zdá už týden. Je to už 7let. Sedm let ho neviděla. Nemilovala ho, ale byl pro ní jako bratr.
Teď letí letadlem do Konohy. Naproti ní sedí její parťák. Syn starosty ze Suny. "Jak ještě dlouho?" zeptá se dívka parťáka. "Už jsme tady" jakmile to řekl začli přistávat.
Pohled Yumi
Přistáli jsme, vzali jsme si svoje věci. Šli jsme pak za starostkou. Dostali instrukce a dostali menší byt. Já jsem měla být s Gaarou mým parťákem.
Vypadá hrozivě, ale je zábavný.
Jsme v Konoze. Nebyla jsem tu hodně dlouho. Jestli tu je ještě ten sirotčinec?
Zrovna jsme jeli k nám do bytu. Dostali jsme vlastní motorky, speciálně upravené. Motorky obsahují zbraně, štěnice a různé věci.
Já a Gaara jsme si měli vzít jeden menší kufr na oblečení a jeden větší kufr. Věští kufr měl obsah zbraní, rentgenové čočky a potřebné věci agenta.
Zítra se jde do školy, do akademie Gaien. Akademie pro zazobaný lidi. Nad touto myšlenkou jsem se prostě musela ušklíbnout.
POHLED VYPRAVĚČE
Takže Yumi a Gaara si zabalili do baťohu, jeden notebook, jednu zbraň, rentgenové čočky. A průkazy Agentů.
Jelo se do Akademie. Všichni se tam chovali docela povýšeně. Sotva když dojeli k bráně chtěla ostraha
jejich průkazy. Oni jim však ukázaly průkazy agentů.
Ostraha jen kývla a pustila je dovnitř.
Zajeli jsme pod strom kde bylo parkoviště. Parkoviště bylo prostě bylo volný. Zazobanci jezdí limuzínami a drahými auty.
O PŮL HODINY POZDĚJI
Do třídy vešel pan učitel a dva nový studenti. "Tak studenti zde máme nové studenti. Prosím dobře je uvítejte!" řekl učitel a sedl za katedru. Gaara si sedl úplně dozadu k oknu. Lavice byli po jednom.
Yumi si sedla mezi dvěma kluky. Byli to asi jednovaječná dvojčata. Oni jí vůbec nezaregistrovali.
Nikdo je prostě nevnímal a nikdo nevnímal učitelův výklad.
"CRRRRR" ozvalo se po celé škole.
Gaara zůstal na svém místě a vytáhl si notebook. Yumi napodobila. "Hikari, Kaori to mě nepoznáváte?" promluvila na ně hned po tom co notebook vypla. Dvojčata se na ní podívali. "My tě známe?" promluvili oba. "Já jsem přece vítěz hry "kdo je Hikaru a kdo Kaoru?" pamatujete?" usmála se na ně. Dvojčatům se rozšířili zorničky. "YUMI!!" křikli oba naráz a naráz jí objali tak silně že jako kdyby se měla každou chvíli rozplynout. "Ehm! Udusíte mě!!" řekla, nemohla se bránit jinak by se prozradila jako agentka. Ostatní to ve třídě divili. A začaly si šuškat "Vidíte je? Kdo je ta dívka? Jakto že jí Hikaru a Kaoru znají?" a různé žvásty.
"Hej lidi zahrajme si hru! Hru jménem "Kdo je Hikaru a kdo Kaoru" ano?" Všichni jen kývli, nikdo to zatím neuhádl. Protože kdyby ano dvojčata by se s nimi bavila. Hikaru a Kaoru si dali kolečko aby se promíchaly. "Tak a hádejte!" řekli naráz.
Všichni začali hádat. Teda naráz, takže se překřikovaly. "Ty si Kaoru a Ty Hikaru" řekla rázně a hlasitě. "BINGO" řekli oba s úsměvem. "Neuvěřitelný říkaly všichni. Yumi se podívala po třídě. Do očí jí vpadli dva kluci. Jeden je blonďák a druhý vypadal jako emo. Přiběhla k nim. Zeptala se "Ty si …"

To be continued .....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miss-Joy Miss-Joy | Web | 15. července 2010 v 16:44 | Reagovat

Potřebuji na jedno téma znát tvůj názor;)

2 two dewils- Yuumi two dewils- Yuumi | Web | 15. července 2010 v 17:25 | Reagovat

To je dobre :D ja viem kdo to bude :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama